Kadıköy Elektrikli Bisiklet Servisi

Kadıköy Elektrikli Bisiklet Servisi,Kadıköy Elektrikli Bisiklet Servis,Kadıköyde Elektrikli Bisiklet Servisleri

Kadıköy Elektrikli Bisiklet Servisi

0216 380 81 86
0533 542 03 24

Kadıköy Elektrikli Bisiklet Servisi olarak kadıköy bölgesindeki tüm elektrikli bisikletlerin teknik bakımını ve tamirini üstlenmekteyiz.

Elektrikli bisikletler en az enerjiyi kullanarak en çok verimi sağlayan araçlardan biridir.Kargolar kuryeler ve mobil servis yapan tüm işletmeler genellikle yoğun bir şeklide elektrikli bisiklet kullanmaktadır.Hem maliyet açısından hemde bakım giderleri konusunda diğer benzin motosikletlere inat daha iyidir.

Yeni yerimizde yeni marka ve servis ağlarımız ile büyümeye devam ediyoruz.
Markalarımız

YUKİ

VOLTA

ST-MAX

ARORA

ASYA

ve Tüm Markaların bakımı ve tamiri yapılmaktadır.

7/24 yol yardımı hizmetimiz ile ne zaman ve nerde yolda kalırsanız kalın uzman ekiplerimizi aramanız yeterlidir.

Bir telefon ile bulunduğunuz adrese gelip elektrik bisikletinizin tamirini yapmaktayız.Eğer sorun anında tamir edilemeyecek

gibiyse size motorunuzun tamiri yapılana kadar başka bir motor verip işinize kaldığınız yerden devam etmenizi sağlıyoruz.Siz işinize kaldığınız yerden devam ederken bizde motorunuzu servisimize götürerek gerekli bakımlarını ve tamirlerini yapıyoruz.Eğer motorunuzun arızası garanti kapsamındaysa cebinizden herhangi bir ücret ödemeden motorunuzu teslim alabilirsiniz.

 Elektrikli Bisiklet nedir?

Sadece elektrik enerjisi ile çalışan, bazı modellerinde pedal yardımı ile de yol katedebilen gelişmiş bisikletlere elektrikli bisiklet denir.

Elektrikli bisikletler, kullanıcının pedal çevirerek sağladığı güç ile elektrik enerjisinin sağladığı gücü birleştirerek tekerin dönmesini sağlar. Burada en önemli nokta, elektrikle sağlanan gücün yalnızca tekerin dönmesi için tekere aktarılmasıdır. Eğer elektrik, pedalın dönmesi için de kullanılacak olursa, bu durum kullanıcının elektrik akımına maruz kalmasına neden olabilir. Bu nedenle elektrik akımının bağlantılarının doğru yapılması gerekmektedir.

Tekerin elektrik enerjisi ile dönmesini sağlayan motor ön veya arka teker göbeğine monte edilir. Bu elektrik motoru sabit bir bobinden yapılmıştır. Tekerin etrafında döndüğü şey bir akstır ve tekerleğin bağlı olduğu bir çarktır. Motorun dönmesiyle birlikte tekerlek de döner. Motorun çalışması için gerekli olan elektriği bir akü ya da pil sağlar. Bu piller günlük hayatta kullandığımız pillerle aynı değildir fakat çalışma prensibi aynıdır. Farkları, daha fazla elektrik üretmesi ve daha uzun süre dayanmasıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>